XI ZLOT MOTOCYKLOWY TOLKMICKO 5-7 czerwca 2015

XI ZLOT MOTOCYKLOWY TOLKMICKO 5-7 czerwca 2015

Aktualizacja 28.05.2015

Kup cegiełkę i buduj z nami ...

"Wiraż do Tolkmickiej historii - Kardan planuje organizować plenery rzeźbiarskie w Tolkmicku"
Pod takim hasłem chcemy rozpocząć nową, KARDANOWSKĄ inicjatywę aby Tolkmicko znów mogło się szczycić artystyczną twórczością, tak jak było w latach 80. Wtedy spotykali się twórcy ludowi, artyści i studenci Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych i rzeźbili wszystko co podsunęła im wyobraźnia. Teraz marzy nam się, aby świetność rzeźbiarstwa wróciła do Tolkmicka, aby rzeźby były widoczne na każdym rogu,aby wypełniły Tolkmicko i nadały mu nowego charakteru, abyśmy mogli stworzyć tzw. "Szlak Kardanowski" i w ten sposób w najbliższych latach promować Klub Motocyklowy, miasto i gminę. Chcemy inwestować zarobione środki finansowe w duże rzeźby, tak aby Tolkmicko do roku 2020 odzyskało dawny charakter. Pierwszy plener planujemy juz na Sierpień tego roku. Pierwsza rzeźba, która docelowo będzie ustawiona w naszym miasteczku, będzie do obejrzenia już na najbliższym zlocie. Chcemy przyciągnąć artystów, plastyków, turystów, widzów. Po prostu chcemy działać i zrobić coś ponadczasowego ... A Ty możesz nam w tym pomóc...

Wejście dla cywila: cegiełka 10zł/dzień
Dostępne bilety rodzinne:
1 opiekun + dzieci do 16 roku życia = cegiełka 10zł/dzień
2 opiekunów + dzieci do 16 roku życia = cegiełka 20zł/dzień

Dla dużych:
w cenie zawarty jest upominek zlotowy, naklejka z hasłem: Piłem nie Jadę, koncerty 8 zespołów rockowo-popowych na profesjonalnej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, zwiedzanie Parku Maszyn z możliwością wykonywania zdjęć, zniżki na zakup koszulek zlotowych, stoisko z żywnością regionalną, kiermasz odzieży i gadżetów motocyklowych, możliwość udziału w akcji DKMS - "razem przeciw białaczce czyli uratujmy komuś życie", profesjonalna ochrona Dogmat, dekoracje = pochodnie w drzewach, zabezpieczenia sanitarne i medyczne, świetna atmosfera 🙂

Dla małych:
miasto dmuchanych trampolin, zjeżdżalni, labiryntów - gratis, Moto Smerf - niebieski smerfuś na dużym motorku chętny do przybijania piątki i pstrykania sweetfoci, animacje.

Wjazd motocykla - 80zł, "plecak" 60zł / na całą imprezę trzydniową,

Dla zlotowców:
koszulka zlotowa, blacha XI zlotu, naklejka zlotowa, dwa ciepłe posiłki z kuchni polowej (Sobota rano i Niedziela rano), koncerty 8 zespołów rockowo-popowych na profesjonalnej scenie z fachowym nagłośnieniem i oświetleniem, Zawodowa ochrona imprezy - Firma Dogmat, Strzeżony Park ukochanych Maszyn, Pole namiotowe z sanitariatami, dla chętnych kąpiel w czeluści Zalewu Wiślanego, Miejsce ogniskowe z ławeczkami, stołami i stertą drewna aby ogień był do rana, Parada z Hukiem (rok temu było ponad 500 maszyn!) jedziemy pięknymi terenami Wysoczyzny Elbląskiej ponad 25km w eskorcie Policji, Dla tych co dożyją do północy :-)Sobotni występ dwóch profesjonalnych streaptiserek z Trójmiasta, Doprawiony catering i karkówka z grilla, konkursy, zawody sprawnościowe z unikatowymi - kutymi nagrodami, prowadzone przez słynnego Pape z Ostródy, możliwość udziału w akcji DKMS - "razem przeciw białaczce czyli uratujmy komuś życie", Paparazzi i wywiady, zajefajna atmosfera, najlepsza miejscówka i niepowtarzalny klimat w międzynarodowym towarzystwie....... a co? Tolkmicko umie się bawić !!!
ZAPRASZAMY Wszystkich Serdecznie !!!


XI ZLOT MOTOCYKLOWY TOLKMICKO 5-7 czerwca 2015

DZIEJE SIĘ, DZIEJE..

5-7 czerwca 2015 to będzie jedyny weekend w swoim rodzaju. Klub Motocyklowy Kardan Organizuje już XI piknik- Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Tolkmicko 2015.

Tegoroczny Zlot rozpocznie małą metamorfozę Klubu oraz pokaże, że Tolkmicki Kardan jest otwarty i chętny na różnego rodzaju inicjatywy. Kardanowcy założyli sobie cel i mają zamiar sukcesywnie go realizować- „...mamy misję do spełnienia, chcemy zostawić po nas coś trwalszego niż tylko wspomnienia...”

… „Już 6 czerwca zobaczymy dwie akcje, które w tym roku będą towarzyszyły zlotowcom, bo przecież przy okazji dobrej zabawy można zrobić coś więcej i dla wielu. Coś co np. uratuje komuś życie. W sobotę na Tolkmickim Placu Wolności i na terenie zlotu wystartuje akcja DKMS – I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE czyli WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE, jak również nasz zlot będzie pod hasłem „PIŁEM nie JADĘ”, bo patrząc na statystyki wciąż wiele osób siada za kierownicę pod wpływem alkoholu. Więc warto o tym mówić, aby jednorazowy wybryk nie zniszczył komuś całego życia.”...

No ale, jak się bawić to się bawić i to przy dobrej muzyce, a u nas zawsze grają same perełki. Piątkowy i sobotni line-up to „XIII w SAMO POŁUDNIE”, „Braci Soprano”, Guzik Band, „Lizard Head”, „Trans Blues”, „Planogram”, „Libra Band”, „The Cassino”. Atrakcji cała masa m.in. parada, która jest zawsze huczna, specjalna Msza Św. w Koście Św. Jakuba Apostoła dla motocyklistów i za tych których już zabrakło, konkursy, zawody, konkurencje dla każdego znajdzie się coś miłego więc nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych. Dzieci będą miały do dyspozycji całe spektrum dmuchanych zjeżdżalni, skoczków, trampolin. Odwiedzi je równiż MOTO SMERF, z którym będzie można przybić piątkę i zrobić sobie sweet foto.

Jak co roku wszystko będzie miało miejsce na plaży miejskiej w Tolkmicku, w pięknej scenerii i miejmy nadzieję,że równie piękną pogodę uda nam się zamówić.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pięknych maszyn, dobrej muzyki, smacznej karkówki jak również maruderów bo może zarazimy ich dobrą energią.

Do zobaczenia. KARDAN Tolkmicko.

Więcej informacji na stronie Kardan Tolkmicko